Universalus vežimėlis Mutsy 4Rider 3in1Kaina: 20 eur/sav.


Mutsy – kokybiškas, olandų gamintojas. Mutsy 4rider universalus vežimėlis originalaus dizaino, labai tyliai važiuoja, ratai guminiai, nepripučiami,  manevringas-apsisuka aplink savo ašį.

  • Mutsy 4rider lopšys tinkamas iki 6 mėn. Jis turi diržus, todėl patogu lopšį nešti.
  • Lopšys, sėdima dalis, automobilinė kėdutė ant 4rider vežimėlio rėmo tvirtinamos labai paprastai ir lengvai „click“ sistemos dėka.
  • Universalių besisukančių apie savo ašį priekinių ratelių dėka, 4Rider vežimas yra ekstremaliai manevringas miesto gatvėse ir labai stabilus miškų takuose ar paplūdimyje.
  • Mutsy 4Rider labai lengvai susikleidžia. Rėmą suskleisite vien tik patraukę saugos svirtį ir ją nuleidę žemyn. Rėmas išskleidžiamas dar paprasčiau – užtenka atleisti suskleidimo užraktą (jį lengvai rasite, nes tai – raudonas mygtukas).
  • Sėdimą dalį galima tvirtinti į abejas puses, į save ir į priekį, yra keturios sėdimos padėtys.
  • Tvirtas korpusas, rankenos ilgis reguliuojamas,
  • Mutsy autokėdutė Safe2Go. Safe2Go lengvai ir be adapterių tvirtinama ant 4Rider vežimėlių rėmų. Tai universali automobilio saugos kėdutė, 0+ grupė, iki 13kg. Turi stogelį, kuris apsaugo mažylį nuo saulės ir vėjo. Ji taip pat gali būti naudojama ir kaip maitinimo kėdutė, ir kaip supamasis lopšys. Kėdutė turi pasisukančią rankenėlę, kuri leis patogiau ir lengviau nešti kėdutę.
  • Techniniai duomenys: Svoris be ratų: 5.8 Svoris su ratais: 8.6 Suskleistas rėmas be ratų: 100 x 52 x 24 Suskleistas rėmas su ratais: 104 x 63 x 30 Vežimėlio matmenys: 74 x 63 x 11.

Kaina nuorodyta 1 dalies, imant bet kokias dvi arba tris kartu – bus didesnė. Galima nuomoti tik auto kėdutę (kaina 12 eurų savaitei)

Nuomojant vežimėlį imama 10-15 eur užstatas.


Laikotarpis: Kaina:
1 diena7 EUR
3 dienos15 EUR
1 savaitė20 EUR
2 savaitės30 EUR
3 savaitės40 EUR
1 mėnuo50 EUR

Norėdami užsisakyti šią prekę, užpildykite apačioje esančią užsakymo formą.


           Nepamirškite padėti varnelę ties "I'm not a robot", kitaip, Jūsų užsakymas nebus išsiųstas.

Žvaigždute (*) pažymėtus laukelius užpildyti būtina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/nuomokva/domains/nuomokvaikui.lt/public_html/wp-content/themes/strap-2/single.php on line 207

Sekite mus:


Mes - perkame, laikome, valome, Jūs - naudojatės, džiaugiatės, taupote. Mes kartu - prisidedame prie darniojo vystymosi ir mažiname vartotojiškumą!

Telefonas: +37067556829

Svetainė: www.nuomokvaikui.lt