Malonu Jus sutikti mūsų svetainėje! Tikimės tapti Jūsų pagalbininkais ir draugais. Bet pirmiausia, prisistatysime – kas mes esame ir ką Jums siūlome.

Esame keturių mažų vaikučių – pametinukų tėvai. Augindami juos esame sukaupę nemažai patirties vaikams būtinos įrangos ir žaislų sferose. Vaikams auginti skirtų daiktų ir žaislų pasiūla yra didžiulė, jauniems tėveliams labai lengva pasimesti plačiame siūlomų prekių bei jų gamintojų asortimente, suprasti, kas iš tikrųjų reikalinga ir be ko galima apsieiti.

Kaskart renkantis tam tikrą vaikišką įrangą, žaislą, domintis įvairiais gamintojais, ieškant priimtiniausios kainos sugaištama nemažai laiko, po to įsigyjant prekę išleidžiama daug pinigų, ir pagaliau įgytas daiktas užima vietą namuose. Gerai, jeigu išsirinkta technika tikrai praverčia auginant vaikučius, jei mažyliai domisi nupirktu brangiu žaislu ne vieną dieną ar savaitę.

Tačiau dažnai būna ir kitaip – nupirkta įranga ne visai atitinka jūsų lūkesčių arba jos prireikia labai retai, taip džiaugsmingai vaikelio sutiktas naujas žaislas po kelių dienų nesukelia jokio intereso, o tik papildo nebežaidžiamų žaislų krūvą.

Juk vaikeliai auga ir vystosi labai sparčiai, tam tikros įrangos jiems prireikia trumpam laiko tarpui arba tik kelionei, jiems reikia vis naujų ir įdomių, lavinančių žaislų. Tėvai nebespėja išsirinkinėti prekių, leisti pinigus ir krauti tuos „vaikiškus turtus” savo namuose, kas ypač aktualu nedidelį gyvenamąjį plotą turinčioms šeimoms.

Gyvai susidūrus su šiomis problemomis mums kilo idėja padėti kitoms šeimoms – pasiūlyti vaikų įrangos bei žaislų nuomos paslaugą. Lietuvoje ši paslauga dar nėra populiari, kaip daugumoje kitų Vakarinių ir kaimyninių Rytų šalių. Dauguma tėvelių perka vaikiškus daiktus, neilgai juos naudoja, užkrauna savo gyvenamąjį plotą. Norėdami jį atlaisvinti ieško, kam atiduoti ar parduoti sukauptus nebereikalingus daiktus ir žaislus, o dalį daiktų paprasčiausiai išmeta.

Bet juk toks ilgas procesas nuo prekės išsirinkimo iki jos „atsikratymo” užima daug laiko, pinigų ir vietos namuose! Mes siūlome paprastesnį variantą:

  1. išsinuomoti reikiamą įrangą ar žaislą;
  2. pasinaudoti tam tikrą laikotarpį ir grąžinti, pakeičiant į kitą – taip užtikrinant žaislų įvairovę savo vaikui ir taupant pinigus bei vietą; arba
  3. įsitikinti tam tikros įrangos ar žaislo būtinumu turėti tokį nuosavą ir jau tada nusipirkti.

 

Taigi, Kam gi pirkti, sandėliuoti, jei gali išsinuomoti?

deti

Apie mus rašo:

Mama Olga ir jos paparčio žiedai: trys pametinukai ir verslas!

Trijų vaikų mama ir jos nuomos verslas


Sekite mus:


Mes - perkame, laikome, valome, Jūs - naudojatės, džiaugiatės, taupote. Mes kartu - prisidedame prie darniojo vystymosi ir mažiname vartotojiškumą!

Telefonas: +37067556829

Svetainė: www.nuomokvaikui.lt