Balansinis dviratukasKaina: 10 EUR (34.53 Lt)/1 sav.


Medinis balansinis dviratukas – šiuo metu sparčiai populiarėjantis dviratukas vaikams. Saugus, tvirtas, kokybiškas, ilgaamžis, tinkamas važinėti lauke ir namuose. MINI modelis skirtas smulkiems, nedidelio ūgio vaikams, todėl tinka net ir jaunesniems nei 3 m. vaikučimas.  Dviratuko rėmo forma išgaubta taip, kad atstumas nuo žemės iki sėdynės yra sumažintas, todėl net ir mažesnis vaikas gali ant tokio dviratuko atsisėsti. Šis balansinis dviratukas yra su priežiūros nereikalaujančiomis nepripučiamomis ir nepraduriamomis padangomis pagamintomis iš ištisinio elastingo EVA polimero. Padangos nepalieka žymių, todėl tinka važinėti ne tik lauke, bet ir viduje. Reguliuojamas sėdynės aukštis – galimos net keturios padėtys. Mediniai abiejų ratų diskai suteikia papildomo saugumo. Yra apsauga nuo purvo virš galinio rato, juodi guminiai porankiai ant vairo. Medinės dalys pagamintos iš kokybiškos, tvirtos ir atsparios beržo faneros, lakuotos nekenksmingu aplinkai laku. Atitinka saugumo standartą EN71 ir CE normas. Užvalkaliukas su paminkštinimu, lengvai nuimamas, galima skalbti. Galimos sėdynės padėtys 27 cm, 30 cm, 33 cm, 36 cm.

Skirtas vaikams nuo 2-3 m (ir net dar mažiau).
Dydis: ilgis – 90 cm, aukštis – 42 cm. Svoris 3 kg.


Laikotarpis: Kaina:
3 dienos5 EUR
1 savaitė10 EUR
2 savaitės15 EUR
3 savaitės20 EUR
1 mėnuo25 EUR

Norėdami užsisakyti šią prekę, užpildykite apačioje esančią užsakymo formą.Žvaigždute (*) pažymėtus laukelius užpildyti būtina.


Sekite mus:


Mes - perkame, laikome, valome, Jūs - naudojatės, džiaugiatės, taupote. Mes kartu - prisidedame prie darniojo vystymosi ir mažiname vartotojiškumą!

Telefonas: +37067556829

Svetainė: www.nuomokvaikui.lt