Fisher Price besisupanti kėdutė-lopšysKaina: 18 EUR/1 mėn.


Fisher Price kėdutė – trys viename: naujagimio lopšys, besisupanti kūdikio kėdutė ir vyresnio vaiko kėdutė. Lengvai transformuojama kėdutė auga kartu su mažyliu. Su raminančiomis vibracijomis, padedančiomis užmigdyti kūdikį. Su nuimamu žaislų lanku bei 2 mielais kabančiais žaisliukais: begemotuku ir beždžionėle. Su reguliuojamu kėdutės atlošu.  Žaislų lankas gali būti nuimamas arba patraukiamas į šoną, kai vaikutis miega, o kėdutės rėmas paaukštinamas, kai kėdute naudojasi vyresnio amžiaus vaikas (kėdutė gali būti tiek stabili, tiek supanti). Kėdutę paprasta transportuoti, ji kompaktiškai sulankstoma ir lankai gali būti naudojami kaip rankena.

Maksimali svorio riba: 18 kg

Užstatas: 15 EUR (51,79 Lt).


Laikotarpis: Kaina:
1 savaitė10 EUR
2 savaitės13 EUR
3 savaitės15 EUR
1 mėnuo18 EUR
2 mėnesiai30 EUR
3 mėnesiai40 EUR

Norėdami užsisakyti šią prekę, užpildykite apačioje esančią užsakymo formą.


           Nepamirškite padėti varnelę ties "I'm not a robot", kitaip, Jūsų užsakymas nebus išsiųstas.

Žvaigždute (*) pažymėtus laukelius užpildyti būtina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/nuomokva/domains/nuomokvaikui.lt/public_html/wp-content/themes/strap-2/single.php on line 207

Sekite mus:


Mes - perkame, laikome, valome, Jūs - naudojatės, džiaugiatės, taupote. Mes kartu - prisidedame prie darniojo vystymosi ir mažiname vartotojiškumą!

Telefonas: +37067556829

Svetainė: www.nuomokvaikui.lt