Fortepijonas Grand Symphonic Piano su mikrofonu ir kėduteKaina: 12 EUR (41,43 Lt)/1 mėn.


Suteikite Jūsų vaikui galimybę lavinti muzikinius įgūdžius su šiuo simfoniniu fortepijonu!. Šis klasikinis vaikiškas fortepijonas turi 37 baltų ir juodų klavišų. Universali elektroninė klaviatūra leidžia vaikams kurti melodijas pasirenkant daugiau kaip aštuonių instrumentų garsus, foninę muziką ir ritmą. Simfoninio fortepijono garsai yra pianinas, fleita, gitara, vargonai, trimitas, smuikas, mandolina ir muzikos dėžutė. Blizgantis juodas fortepijonas turi 15 įrašytų demo dainelių – žinomiausių klasikinių ir kitų kūrinių bei dainų atkarpas.  Pastatomas ir nuimamas mikrofonas leidžia vaikams net tik groti pianinu, bet ir dainuoti. Įrašymo ir atkurimo funkcija leidžia vaikams groti ir įrašyti savo šedevrus.  Ši simfoninė fortepijonas turi ir su Metronomo funkciją, kuri leidžia jums nustatyti norimą tvinksnių skaičių per minutę ir taip sukurti skirtingus tempus. Simfoninė fortepijonas ateina su koncertų išmatose patogiam žaidimui.  Maža kėdutė pritaikyta vaikučių patogiam sėdėjimui ir grojimui prie instrumento.

Taigi, Grand Symphonic Piano turi:

37 klavišų;
Įrašymo ir atkurimo funkciją;
Metronomo funkciją;
8 instrumentų, 8 ritmų ir 8 foninių melodijų pasirinkimą;
Atlikėjo kėdutę;
Mikrofoną.

 

 


Laikotarpis: Kaina:
1 savaitė5 EUR
2 savaitės8 EUR
3 savaitės10 EUR
1 mėnuo12 EUR

Norėdami užsisakyti šią prekę, užpildykite apačioje esančią užsakymo formą.


           Nepamirškite padėti varnelę ties "I'm not a robot", kitaip, Jūsų užsakymas nebus išsiųstas.

Žvaigždute (*) pažymėtus laukelius užpildyti būtina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/nuomokva/domains/nuomokvaikui.lt/public_html/wp-content/themes/strap-2/single.php on line 207

Sekite mus:


Mes - perkame, laikome, valome, Jūs - naudojatės, džiaugiatės, taupote. Mes kartu - prisidedame prie darniojo vystymosi ir mažiname vartotojiškumą!

Telefonas: +37067556829

Svetainė: www.nuomokvaikui.lt