Virtuvėlė Coloma CarmenKaina: 20 EUR (69,06 Lt)/ 1 mėn.


Kaip rodo praktika, tiek mergaitės tiek berniukai su didžiausiu entuziazmu žaidžia suaugusiųjų namų ruošos atkartojančias veiklas. Jūsų vaikučiams  tikrai patiks virtuvės ir skalbimo centras Carmen, pagamintas iš patrauklaus rožinės spalvos plastiko ir metalo vamzdžių. Mažyliai galės ne tik gaminti valgyt, bet ir dėti skalbinius į skalbimo mašinėlę, o po to juos lyginti lygintuvu ir kabinti džiūti ant virvučių. Į virtuvėlę įeina šaldytuvas, orkaitė, stiklo keramiką imituojanti viryklė, kriauklė su maišytuvu, garų surinkėjas, spintelė su lentynėlėmis, skalbyklė, lygintuvas, 33 virtuvės priedai (daržovės ir kt. maistas, stalo įrankiai, skalbinių segtukai ir kt.)

Parametrai: 125 x 34 x 86 cm.


Laikotarpis: Kaina:
1 savaitė7 EUR
2 savaitės12 EUR
3 savaitės17 EUR
1 mėnuo20 EUR

Norėdami užsisakyti šią prekę, užpildykite apačioje esančią užsakymo formą.


           Nepamirškite padėti varnelę ties "I'm not a robot", kitaip, Jūsų užsakymas nebus išsiųstas.

Žvaigždute (*) pažymėtus laukelius užpildyti būtina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/nuomokva/domains/nuomokvaikui.lt/public_html/wp-content/themes/strap-2/single.php on line 207

Sekite mus:


Mes - perkame, laikome, valome, Jūs - naudojatės, džiaugiatės, taupote. Mes kartu - prisidedame prie darniojo vystymosi ir mažiname vartotojiškumą!

Telefonas: +37067556829

Svetainė: www.nuomokvaikui.lt